Hakkımızda - Etien ®
Hakkımızda

Başarı Tesadüf Değildir

2013 yılında Elektrik Dağıtım Panoları üretimi ile faaliyetine başlayan Firmamız Kocaeli Kartepe’deki 6000 m2 kapalı alandaki fabrikasında üretim yelpazesini genişleterek devam etmektedir.

Deneyimli kadrosuyla sürekli kendini yenileyip geliştiren ETİEN Enerji yüksek kalite ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

İlkelerine bağlılığı ile öne çıkan ve müşterilerin tam memnuniyetini hedefleyen Firmamız; müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ürünleri en ekonomik şartlarda sunmakta; karşılıklı güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaktadır.

ETİEN Enerji ileri teknoloji sistemleri ve geniş makine parkuruna sahip tesisleriyle Ülkemiz pano sektörünün önemli kuruluşlarının başında yer almıştır. Aynı zamanda yüksek basınçlı sodyum buharlı armatürlerin üretimini de yaparak tecrübesine güç katmıştır.

2021 yılında ETİEN Enerji, LMS Pano’nun isim hakkı devrini tamamlayarak sektörün ihtiyaçlarına yönelik sac pano üretiminde önemli bir sorumluluğu üstlenip, başarı ve tecrübesine katkı sağlamıştır.

Tüm bu çalışmalar ışığında güçlü araştırma ekibi; NH Bıçaklı Sigorta ve Dikey Sigortalı Yük Ayırıcı tasarım çalışmalarına başlamıştır. Test ve Ar-Ge çalışmaları sonucunda ürün gamına şalt ürünlerini de eklemiştir. Uluslararası akreditasyona sahip laboratuvarlarda belgelendirilen ETİEN Enerji Dikey Sigortalı Yük Ayırıcılar ve Yeni Nesil Termoset Gövdeli NH Bıçaklı Sigorta Buşonları sektörün hizmetine sunulmuştur.

ETİEN Enerji istikrarlı, güvenilir, ilkeli ve dürüst ticareti ile sektördeki öncülüğünü ve haklı gururunu, çözüm ortaklarıyla paylaşmaya devam edecektir.

Referanslarımız

Çalıştığımız kurum ve kuruluşlar

Üretim

Kusursuz teknoloji ile yenilikçi ürünler

Kocaeli, Kartepe'de bulunan 6000m2 kapalı üretim tesisimizde üretilen ürünlerimiz dünya çapında 25'ten fazla ülkeye ihraç edilmektedir.